Tutuklu Kalacaksınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tutuklu Kalacaksınız

(¯`·._.·Oº°[ HOŞGELDİNİZ ]°ºO·._.·´¯)

AnasayfaAnasayfa**AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lost'ta kim kimdir?

3 posters
YazarMesaj
almila
Prenses

Prenses
almila

Kadın
. :
...:::::::<-O BİR-www.ticaretli.6forum.biz- ÜYESİDİR->:::::::...

Durumu : <center><font color="violet"><marquee direction="" style="">...:::::::<-Tutuklu Kaldı->:::::::...</marquee></font></center>

,
Seviye:
Lost'ta kim kimdir? Left_bar_bleue45/100Lost'ta kim kimdir? Empty_bar_bleue  (45/100)
Aktiflik:
Lost'ta kim kimdir? Left_bar_bleue100/100Lost'ta kim kimdir? Empty_bar_bleue  (100/100)
Deneyim:
Lost'ta kim kimdir? Left_bar_bleue100/100Lost'ta kim kimdir? Empty_bar_bleue  (100/100)
Lost'ta kim kimdir? Empty
MesajKonu: Lost'ta kim kimdir?   Lost'ta kim kimdir? Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 10:37 am

Matthew Fox (Dr Jack Shepard)

Lost'ta kim kimdir? 55dd8383a5

Kazazedelerin lideri olan Jack bir doktor. Uçak kazasından kurtulanların yardımına ilk o koştu. İlk şokun atlatılmasından sonra mantıklı davranarak neler yapılması yolunda yol gösterdi ve doğal lider seçildi.

Evangeline Lilly (Kate)

Lost'ta kim kimdir? A90bc17f3a

Uçak kazasından önce çocukluk arkadaşını öldürmekle suçlanarak hapis cezasına çarptırılan Kate* adada yeni bir hayat kurma şansını yakaladı.

Naveen Andrews (Sayid)

Lost'ta kim kimdir? 36c29b3c52

]Sayid bir Iraklı. Birinci körfez savaşında Irak ordusu adına savaşmış bir subay. Asıl mesleği ise veteriner. Elektronikten ve mekanikten çok iyi anlıyor. Matematikten de. Uçakta buldukları kullanımaz durumdaki telsiz ve bir takım elektronik parcalardan sinyal verecek bir araç yapmaya çalışıyor. İyi niyetli ve uyumlu biri.

Josh Holloway (James/Sawyer)

Lost'ta kim kimdir? 266e38e15c

Öfkeli agresif kaba ve düzensiz biri. Bencilliği ve antisosyal yapısıyla tek başına da güçlü olduğunu kanıtlamaya çalışıyor. Kate'e karşı duygularını ise pek gizlemeye gerek görmüyor.

Terry O'Quinn (John Locke)

Lost'ta kim kimdir? 87a455ca80

Geçmişi ve bugünü gizemli dolu biri. Adada huzura kavuştu. Kazadan önce tekerlekli sandalye kullanıyordu. Ama bunu kazasedelerin hiç biri bilmiyor.

Emilie de Ravin (Claire)

Lost'ta kim kimdir? C309cf4127

Avusturalyalı genç bir kadın ve 8 aylık hamile. "Ben çok modernim ve bekar anne olacağım" diyen Claire* hoşgörülü* neşeli* sevimli ve uyumlu biri.

Dominic Monaghan (Charlie)

Lost'ta kim kimdir? 22691ae665
Drive Shaft adlı ünlü bir rock grubunun elemanı olan Charlie* aslında uyuşturucu bağımlısı. Locke'un sayesinde bu alışkanlıktan kurtuluyor. En iyi arkadaşı Claire'e karşı platonik duygular besliyor.

Jorge Garcia (Hugo Reyes - Hurley)

Lost'ta kim kimdir? F7f416b807
Ilımlı hoş ve arkadaş canlısı biri. Grubun en şişmanı. İnsanlara yardım etmeyi seviyor. Tek kusuru kan tutması. Kan gördüğü zaman bayılıyor. Onun dışında grubun moralini yüksek tutmak ve diğer kazazedelere yardım etmek izin elinden geleni yapıyor.

Harold Perrineau (Michael
Lost'ta kim kimdir? Harold

Kazadan kurtulan tek çocuğun babası. Eski karısı ölene kadar yıllardır oğlunu görmemiş. Avusturalya'ya oğlunu almaya gelmiş. Oğlu ile ilişki kurmaya çalışıyor. Ressam

Michael Emerson (Ben)

Lost'ta kim kimdir? 163020cc11
"Diğerleri"nin lideri.
Yoon-jin Kim (Sun)

Lost'ta kim kimdir? 2bf13b9c53
Jin'in karısı. İngilizce bildiğini kocasından ve diğer kazazedelerden saklıyor. Bitkiler konusunda bilgi sahibi. Dr John'a tedavi konusunda yardımcı olmaya çalışıyor. Kocasının baskısından bunalmış. Uçağa binmeden önce onu terkedip Amerika'ya kaçmayı düşünüyordu. Korenin seçkin ve zengin bir ailesinin kızı.

Daniel Dae Kim (Jin)

Lost'ta kim kimdir? 632512e4dc

İngilizceyi pek iyi konuşamayan garip ve itici bir adam. Karısı Sun'ı çok kıskanıyor ve onun adeta muhafızı gibi kontrolü altında tutuyor.

Elizabeth Mitchell (Juliet)

Lost'ta kim kimdir? 16aa9837f8

"Diğerleri"nden olar Juliet yumuşak başlı ve sevecen biri. Tıbbi geçmişi var

Adewale Akinnuoye-Agbaje (Mr. Eko)
Lost'ta kim kimdir? 7e0be9b8a9

Eski bir uyuşturucu çetesi lideridir. Karışık bir geçmişi vardır. Kardeşinin ölümünden sonra onun yerine geçerek rahip olmuştur.
aram_ı can
Admin
Admin
aram_ı can

Kadın
Hobilerin : ...
Lakap : ....
Ruh Hali : Lost'ta kim kimdir? Ssstt10
. :

Durumu :
...:::::::<-Tutuklu Kaldı->:::::::...

,
Seviye:
Lost'ta kim kimdir? Left_bar_bleue90/100Lost'ta kim kimdir? Empty_bar_bleue  (90/100)
Aktiflik:
Deneyim:

MesajKonu: Geri: Lost'ta kim kimdir?   Lost'ta kim kimdir? Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 11:07 am

teşekkürler sema abla emeğine sağlık..tv yle pek aram yok hiç izlemedim ama acaip izleyicisi var anladığım kadarıyla Very Happy
almila
Prenses

Prenses
almila

Kadın
. :

Durumu : <center><font color="violet"><marquee direction="" style="">...:::::::<-Tutuklu Kaldı->:::::::...</marquee></font></center>

,
Seviye:
Lost'ta kim kimdir? Left_bar_bleue45/100Lost'ta kim kimdir? Empty_bar_bleue  (45/100)
Aktiflik:
Deneyim:
MesajKonu: Geri: Lost'ta kim kimdir?   Lost'ta kim kimdir? Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 11:44 am

aram_ı can demiş ki:
teşekkürler sema abla emeğine sağlık..tv yle pek aram yok hiç izlemedim ama acaip izleyicisi var anladığım kadarıyla Very Happy

Benimde televizyon ve özellikle dizilerle aram yoktur ama Lost dizisini çok severek takip ediyorum.Sana da tavsiye ederim.Pişman olmayacağına ve sıkılmayacağına bahse girerim. Smile
chilgin_hamsee
S.Moderatör

S.Moderatör
chilgin_hamsee

Erkek
Hobilerin : futbol,basket,yüzmek
Lakap : ronaldo
Ruh Hali : Lost'ta kim kimdir? Cilgin10
. : <center><font color="violet"><marquee direction="" style="">...:::::::<-O BİR-www.ticaretli.6forum.biz- ÜYESİDİR->:::::::...</marquee></font></center>

,
Seviye:
Lost'ta kim kimdir? Left_bar_bleue98/100Lost'ta kim kimdir? Empty_bar_bleue  (98/100)
Aktiflik:
Deneyim:
MesajKonu: Geri: Lost'ta kim kimdir?   Lost'ta kim kimdir? Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 1:19 pm

yaa bunu TNT mi veriyor ben çok merak ediyorum ama hiç izleyemedim

Lost'ta kim kimdir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anne Kimdir?Nedir?